KOBIECY MAKIJAŻ z uzyciem kosmetyków Clare Blanc

Cześć! :o)
W dzisiejszym poście opisującym krótko najnowszy filmik skupimy się na kosmetykach mineralnych. Byłam jakiś czas temu na szkoleniu u wspaniałej Marty Doktor Makeup, je żeli nie znacie, to koniecznie poznać musicie! Niesamowita babka, pełna klasy, energii i talentu! To na pewno nie było moje ostatnie szkolenie u niej!
Marta stworzyła swoją kolekcję kosmetyków mineralnych wraz z marką Clare Blanc. Ja niektóre z nich zakupiłam będą na szkoleniu, pozostałe, te które są w mojej kolekcji zamówiłam już będąc w domu.


Nie są to najtańsze kosmetyki, ale pamiętajmy, że minerały, to po prostu... minerały! Czyli sama natura ;o) Na skórze czy oczach dają niesamowity efekt, w którym się zakochałam i ta miłość będzie trwać, dopóki moje ręce będę w stanie utrzymać pędzel. W swoich zbiorach posiadam już podkłady mineralne, cienie do oczu, róż i oczywiście rozświetlacze.


W makijażu Kamili starałam się użyć i kosmetyków do twarzy i kosmetyków do oczu od Clare Blanc by Doktor Makeup. Na podkłady mineralne przyjdzie czas ;o)
Pracowałam tym razem na mokrej bazie, czyli nieprzypudrowanym korektorze. Od razu pomyślałam, że coś sypkiego lepiej się przyklei do czegoś lepkiego. Jak mi się pracowało? A no bardzo dobrze :o) U mnie zawsze cienie się osypują, bo zaczynam od makijażu oka, tutaj ten osyp był większy z wiadomych przyczyn ;o)Na górnej powiece nie miałam żadnych problemów przy pracy tymi cieniami. Wszystko pięknie się ze sobą łączyło a intensywność była bardzo wysoka. Przed makijażem twarzy pomalowałam dolną powiekę, również z wiadomych przyczyn ;o) Na dolnej miałam lekki problem, żeby przy rozcieraniu grany nie stracić intensywności.Udało się, ale wiem, że po prostu muszę nauczyć się pracować tymi cieniami i będzie git ;o)
 W tym makijażu użyłam cieni Dark Chocolate i Brownie do zbudowania górnej powieki oraz oraz jasnego połyskującego cienia Cold Nude. Na dolnej wylądował jeden z wcześniej wymienionych brązów oraz w wewnętrznym kąciku Cotton Candy. Dolną granicę cienia rozblendowałam odcieniem Coral Spice. Listę wszystkich kosmetyków znajdziecie w opisie pod filmem.A tutaj link do filmiku ==>KLIK KLIK<==A jakie są Wasze ulubione kosmetyki mineralne? 
A może ciężko jest się Wam do nich przekonać?


                                     J.

2 komentarze:

  1. Przepiekny makijaz, mam w planach poznac ta marke, zakochalam sie w ich rozswietlaczu a sama troche stronie od mineralow ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny makijaż <3 Zamówiłam Golden Nude i Cotton Candy, niedługo przyjdą...już nie mogę się doczekać!

    OdpowiedzUsuń

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger