MAKIJAŻ W KOLORZE, KTÓREGO NIE ZNOSZĘ! - niebieski makijaż dla niebieskiej tęczówki - Golden Rose/Tune/Dior

                                                                       Cześć! :o)
Dzisiaj postaram się Wam przybliżyć jak wykonać makijaż dla niebieskich z oczu z... niebieskościami ;o) Tak wiem, ja nie znoszę niebieskiego, nie używam go w makijażach na swoich klientkach. Natomiast jeżeli ma to być makijaż do zdjęć, gdzie wiadomo, że oświetlenie będzie bardzo dobre (u mnie, umówmy się, dobre ;o)), to będzie się on prezentował naprawdę bardzo dobrze! I to nawet przy niebieskiej tęczówce.


O czym należy pamiętać wykonując makijaż oka z niebieskim akcentem? O tym, żeby to był właśnie akcent, a nie całe oko tonące w kolorze niebieskim (nie mówimy tutaj o makijażu fashion, gdzie dozwolone jest wszystko). Najlepiej jest zrobić ciemną oprawę dla takiego koloru, wtedy kontrast daje nam bardzo ciekawy efekt! Jeżeli tylko mam możliwość, to zawsze nakładam na linię wodną czarną kredkę. To sprawia, że niebieska tęczówka jest mega wyeksponowana i wtedy nałożony odcień niebieskiego nie przytłumia nam tęczówki.

Bardzo dobrym krokiem jest też przyklejenie sztucznych rzęs, u mnie zawsze są to kępki. Dzięki sztucznym rzęsom oko się otworzy i zostanie delikatnie przyciemnione, co spotęguje kontrast pomiędzy niebieskim a czarnym kolorem.Pamiętajcie również aby usta były w dość neutralnym kolorze. Nie wiem dlaczego, może się mylę, ale niebieskie oko plus np. różowe cukierkowe usta, to dla mnie już za dużo ;o) Oczywiście, jeżeli komuś się to podoba, to ja tam nie mam nic przeciwko, ale u mnie, w moich makijażach to nie przejdzie ;o) Dlatego zdecydowałam się jedynie na błyszczyk w delikatnie brązowym kolorze.

W filmie wykorzystałam paletę cieni Tropical Rythm od Tune Cosmetics, stworzoną razem z Danielem Sobieśniewskim. Cienie z tej palety są bardzo dobre jakościowo, pigment
acja jest wysoka, ale nie na tyle, żeby zrobić sobie nimi krzywdę, natomiast budowanie intensywności nie sprawia problemów.Na górną powiekę na nasze niebieskie cudo wylądował pigment od Kobo Professional z serii Pure Pigment numer 103 Kaleidoscope.
Oglądajcie, podziwiajcie, bo długo nie zobaczycie u mnie znowu niebieskiego! ;o) Pojawił się tutaj ze względu na moją ogromną sympatie do Natalii, mojej modelki :o) Użyłam też w tym filmie kilka ulubionych perełek od marki Golden Rose. Ukochany róż w sticku - Creamy Blush Stick (nr.101), nadaje naturalny rumieniec na buzi i cudnie się rozciera. Niezastąpiony bronzer Mineral Terracota Powder 04, który daje nam przepięknie satynowe konturowanie, no i genialna paletka 3 rozświetlaczy Strobing Highlighter Palette - efeky tafli murowany!

Do brwi użyłam wysuwanej kredki Long Stay Precise Browliner (nr.107), która jest bardzo precyzyjna i uzyskamy nią niesamowicie naturalny efekt! Brwi ujarzmiłam żelem do brwi, który jest niestety tylko w jednym, cimnym, kolorze (chyba, że się mylę, to mnie poprawcie w komentarzach!)No i to by było na tyle :o) Zapraszam Was oczywiście na mój kanał na YouTube ==>KLIK<==.
Zostawcie tam komentarz i kciuka do góry, to daje ogromnego kopa do działania! :o)J.

5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger