MAKIJAŻ UWIELBIANY PRZEZ MOJE KLIETNKI - kilka wskazówek, ulubione kosme...

Cześć! :o)
Kolejny filmik pojawił się na moim kanale. Możecie podziwiać w nim Magdę, moją modelkę, która wystąpiła u mnie pierwszy raz. Mam nadzieje, że nie ostatni, bo jest to przesympatyczna dziewczyna, której urody fanka zostałam kiedy tylko usiadła na moim wizażowym krześle jako klientka. Jej oczyska pozwalają na stworzenie każdego makijażu! I nie zawaham się tego uczyć ;o) Zostawcie dla Magdy miły komentarz tutaj i pod filmem, co by się nie stresowała i wystąpiła w jeszcze jednym filmie :o)Najważniejsze w makijażu to nie kilo podkładu i misz masz kolorowych cieni na powiece. Najważniejsza jest pielęgnacja! Tylko na skórze pozbawionej martwego naskórka, mocno nawilżonej skórze twarzy i oczu nasz makijaż będzie ne tylko wyglądał świetnie ale też utrzymywał się w nienaruszonym stanie przez wiele , wiele godzin!
Przy suchej skórze zawsze decyduję na użycie peelingu enzymatycznego, który nakładam na najwyżej 5 minut. Nie tylko w delikatny, niepodrażniający skóry sposób pozbędzie się martwego naskórka ale pozostawi ja gładką, miękką i mocno nawilżoną. Dodatkowo nawilżająco-łagodzące kremy - mój ulubieniec do twarzy Miya I Love Me i pod oczy Miya - Secret Glow - i możemy działać z makijażem :o)Nie zapominajmy również o ustach, szczególnie jeżeli wiemy, że będziemy nakładać na nie matowe, mocno wysuszające pomadki. U mnie niezawodnie sprawdza się Lano Maść od marki Ziaja. Pięknie nawilża usta i przygotowuje je do makijażu. Kiedy klientka nie lubi pomadek często dokładam jedynie właśnie tego produktu i usta wyglądają świetnie!

Na oczach i ja i moje klientki uwielbiamy brązy i róże z delikatnym połyskiem. Moimi ulubionymi paletami cieni jest między innymi Soft Glam od ABH. Piękne ciepłe brązy z dodatkiem cudnego liliowego, a do tego pyłek od Kobo Professional w odcieniu Sea Shell, którego mam porządny zapas ;o)
Zapraszam na film ;o)

J.

4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger