NOWE CUDO OD KOBO PROFFESSIONAL - Paleta Midnight Wondera=s by Daniel SobieśniewskiLato czas, start! Daniel Sobieśniewski, oficjalny makijażysta marki KOBO PROFESSIONAL, po raz kolejny stworzył niepowtarzalną i wyjątkowo funkcjonalną paletę cieni do powiek.  Limitowana nowość KOBO PROFESSIONAL Midnight Wonders by Daniel Sobieśniewski doskonale sprawdzi się podczas tworzenia wszystkich letnich stylizacji i uświetni każde wakacyjne wyjście.

KOBO PROFESSIONAL Midnight Wonders to paleta z limitowanej edycji, stworzona we współpracy z Danielem Sobieśniewskim, wyjątkowym wizażystą. W oparciu o najnowsze trendy oraz swoje upodobania makijażowe wybrał dziesięć najmodniejszych odcieni sezonu – kolorów, które idealnie sprawdzą się zarówno na tropikalnej imprezie, jak i podczas wakacyjnych spacerów pod gwiazdami. Cienie występują w trzech wykończeniach: matowym, metalicznym i brokatowym, 
co pozwala na wiele możliwych konfiguracji makijażu dziennego, wieczorowego, 
jak i kreatywnego. Warto pamiętać o aplikacji bazy pod cienie, która zintensyfikuje kolor i utrwali makijaż na wiele godzin.


Wszystkie produkty marki KOBO Professional są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.KOBO PROFESSIONAL Midnight Wonders
by Daniel Sobieśniewski –
edycja limitowana
Paleta 10 cieni do powiek, mocno napigmentowanych, w najbardziej topowych kolorach tego sezonu. Ich kremowa formuła sprawia, że znakomicie się rozcierają. Dzięki kompaktowemu formatowi paleta z łatwością zmieści się w kosmetyczce lub torebce. Dodatkowe lusterko ułatwi make-up nie tylko w domu, ale i podczas podróży.

Cena 69,99 zł
Waga 9 g

Ja już nie mogę się doczekać aż wpadnie w moje ręce! :oD


J.


8 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger