JEDNA PALETA - WIELE ZASTOSOWAŃ - Affect Cosmetics - Colour Brow Collection by Karolina Matraszek

Cześć :o)
Tak mi pałera zawsze na wiosnę brakuje, że głowa mała! A jak jest u Was? Cieszycie się na tę porę roku, czy tak jak ja odżywacie na jesień? :o) No ale nie ma co narzekać, trzeba się brać za robotę, tym bardziej, że paluszki mnie swędzą, tak chcą sobie postukać w klawiaturę :o)

Dzisiaj chciałam Wam pokazać jeden z najnowszych produktów marki Affect Cosmetics, a mianowicie nową paletę do brwi Colour Brow Collecion stworzoną z makijażystką marki Karoliną Matraszek. Marka Affect miała już w swoich zborach paletę do brwi i jest ona naprawdę dobra i nadal jej używam. Dlaczego więc warto mieć nową wersję?Nowa wersja palety wygląda niesamowicie elegancko i profesjonalnie, jest dużo ciemniejsza, w kolorze głębokiego brązu, a uroku dodają jej miedziano złote mazy. Opakowanie jest tekturowe, solidne. Bardzo lubię w tej palecie to, że mogę ją otworzyć tak, aby przód i tył się ze sobą stykały, to bardzo ułatwia pracę. W środku nie znajdziemy lusterka, jeżeli chodzi o mnie, to jest to plus, paletka jest lżejsza i nie muszę się obawiać stłuczonego lustra w przypadku jej upadku (nie jeden już przy mnie przeżyła). Kilka razy ją już dezynfekowałam i póki co opakowanie jest w nienaruszonym stanie, myślę, że tak pozostanie, ponieważ pozostałe palety które mam wciąż wyglądają super.


W środku znajdziemy 10 cieni, tak jak w poprzedniej wersji. Natomiast kolory w tej palecie są bardziej użytkowe. W poprzedniej był ze trzy kolorki, których praktycznie nigdy nie użyłam. Tutaj natomiast każdy cień już poszedł w ruch.  Znajdziemy tutaj bardzo jasne ciepłe i chłodne odcienie, idealne do zaznaczenia mega jasnych, prawie niewidocznych brwi. Jest to ogromne ułatwienie dla makijażystki, kiedy mamy w jednym opakowaniu tyle różnych odcieni. W palecie znajdziemy również pośrednie i bardzo ciemne odcienie, oczywiście w chłodnej i cieplejszej tonacji. Czarnego tutaj nie znajdziemy oczywiście ;o)


Paleta jest idealna dla makijażystek, sprawdzi się w każdej  sytuacji, przy bardzo jasnych czy bardzo ciemnych brwiach klientki. A czy dla ''zwykłej" dziewczyny również się sprawdzi? Jeżeli tylko lubicie bardziej chłodne odcienie brązu (bo nawet te cieplejsze w palecie nie zrobią nam rudych brwi) i takie, którymi nie zrobicie sobie krzywdy - to jest to paleta, z której na pewno będziecie zadowolone, ponieważ posłuży Wam i do makijażu oczu i brwi.


Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, świetne nakładają się na pędzel i brwi. Przy makijażu oka troszkę się wytracą przy blendowaniu, ale nie do tego zostały stworzone, natomiast będzie to idealna sprawa przy makijażu dziennym. Ja na ntomiast skusiłam, aby zrobić odrobinę mocniejszy makijaż oka, a żeby nie było nudno to dołożyłam piegment z serii Zodiac Signs Pigments w odcieniu Pisces oczywiście marki Affect:o) Wyszedł makijaż w chłodnej tonacji, ale nie taki, który sprawi, że będziemy wyglądały brudno czy na zmęczone.

Pamiętajcie, że ekstremalnych warunkach możemy cieniami z tej palety wykonturować twarz! Piszę to z własnego doświadczenia, po tym, jak na jadąc na sesję uświadomiłam sobie, ze kosmetyczka z bronzerami została na toaletce ;o)


I zbliżenie na oczko. Jak możecie zauważyć brwi są ciemnie (ale nie czarne!) ale dalej wyglądają bardzo naturalnie. Jak widać moje brwi postanowiły nie rosnąć na końcach, więc tam muszę się bardziej skupić na ich domalowaniu. Z cieniami jest bardzo łatwo, ponieważ pięknie suną po skórze dając lekko pudrowy rozmyty efekt, który sprawia, że efekt nie jest przerysowany.
Paletę Colour Brow Collection kupicie za 98zł i uważam, że jest świetna inwestycja czy to w naszą pracę jako makijażystki czy też na do makijażu na co dzień.
Tutaj Wam zostawiam link do sklepu ==>KLIK<==


A czym Wy najbardziej lubicie podkreślać swoje brwi?
Ja uwielbiam pomady i kredki, ale zawsze wracam do cieni, najbezpieczniejsza metoda ;o)J.

2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger