NAJWSPANIALSZE PIGMENTY EVER! - Affect Cosmetics x Karolina Matraszek - Zodiac Signs Pigments

Cześć! :o)
Dzisiaj będzie mniej pisania, za to będzie duuużo zdjęć. A to za sprawą nowych pigmentów Zodiac Signs Pigments od marki Affect Cosmetics, które współtworzyła makijażystka marki - Karolina Matraszek.
irma Affect Cosmetics bardzo często gości u mnie na blogu i innych social media, ponieważ mam do niej ogromny sentyment. Dodatkowo jest to nasza polska marka z którą współpracuje jedna z moich ulubionych polskich makijażystek, czyli Karolina Matraszek.


Kiedy więc dowiedziałam się, że na rynek mają wejść nowe produkty dzięki tej współpracy od razu wiedziałam, że to będzie to, co każda wizażystka będzie musiała mieć w swoim kufrze! Pigmenty dają piękny, duochromowy efekt. Możemy je nakładać na sucho lub na mokro, wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Ja osobiście nakładam je na klej do brokatów od Nyx'a - Glitter Primer, efekt piorunujący gwarantowany! ;o)


Muszę napisać szczerze, że bardzo ciężko było mi uchwycić ich niezwykły blask, dlatego nie wykonałam własnych słoczy :o/ Pokazuję Wam kolory na kartce (swoją drogą bardzo fajny pomysł), którą otrzymałam w przesyłce razem z kosmetykami. 

A teraz czas na makijaże :o)


Na tym oku (prawym) użyłam piegmenyów: Capricorn, Aquarius, Pisces

Lewe oko: Aries, Taurus, Gemini

**************************


 


Prawe oko: Cancer, Leo, VirgaLewe oko: Libra, Scorpio, Sagittarius


Kochane, pigmenty kosztują 39zł/szt i uważam, że jest to dobra cena. Jakość pigmentów,  jak dla mnie, jest zachwycająca. Ogromny plus za pomysł na tą serię, nazwy są po łacinie przez co tworzą fajny klimat, a zapamiętanie nazwy swojego ulubionego jest bardzo proste. 


4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger