EFEKT SZKŁA NA SKÓRZE - Highlighter Powder od Bobbi Brown w odcieniu Opal Glow

Cześć :o)
Jakie macie plany na weekend? Planujecie leniuchować czy pracujecie? U mnie jak zawsze malowanki, więc będzie intensywnie, wesoło i twórczo :o) Ale do rzeczy! Chciałam Wam dzisiaj pokazać taki kosmetyk, który po prostu musiałam kupić! Oczywiście wszystko przez Panią w Douglasie ;o) A zaczęło się od tego, że chciałam przetestować kilka produktów od marki Bobbi Brown. Kupiłam bazę, podkłady, korektory i puder a na to cudo zabrakło mi kasiorki. O czym piszę? O cudownym rozświetlaczu w odcieniu Opal Glow!Okazało się, że rozświetlacz wyszedł  jako edycja limitowana, ale cieszył się taką popularnością, że wszedł do stałej sprzedaży. I jakie było moje zdziwienie, kiedy po niego wróciłam on znajdował się na wyprzedaży! Więc nie zapłaciłam za niego 255zł (tak około, bo powiem szczerze, że nie pamiętam) tylko 195zł i skorzystałam jeszcze jeszcze z mojego bonu, który obniżał cenę o dodatkowe 40zł. I teraz tak się zastanawiam, czy ten rozświetlacz o którym Wam tu pisze będzie (a może nadal jest?) w sprzedaży? Myślę, że  na zagranicznych stronach na pewno go jeszcze dorwiecie i na jakiś wyprzedaż.


Więc ja Was tu jeszcze pokuszę odrobię, mam nadzieję, że mnie nie znienawidzicie :oD Już samo opakowanie mnie zachwyciło! Kwadratowe, solidne ale nie za ciężkie, białe a milionami srebrnych drobinek, na tyle delikatnych, że widocznych jedynie przy poruszaniu. Z przodu widnieje jedynie logo marki a z tłu mała naklejka z opisem i podstawowymi i formacjami. Podoba mi się taki minimalizm prostota.


Pokaże Wam z bliska jak rozświetlacz się prezentuje i musicie mi uwierzyć na słowo jak wygląda na skórze. Niestety jestem za słabym fotografem, aby uwiecznić to cudo! W opakowaniu mamy różowy rozświeltacz ze złotą poświatą. Natomiast na skórze mamy przecudowny taki jakby szklany efekt na skórze, który mieni się na złoto, różowo ale też i srebrne a pod światło niebieskie drobinki. Uwierzcie mi! Cuuudoooo!


A więc tak, ja przepadłam totalnie... Na szczęście kosmetyk jest bardzo wydajny, ponieważ nie jest miałki. Starczy więc na długo :o) Jeżeli szukacie czegoś co da Wam efekt szkła na skórze, to to jest rozświetlacz idealny!


A jaki efekt rozświetlenia na skórze lubicie? 


J. 1 komentarz:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger