CZYSTA PASJA! Paleta Pure Passion od Affect Cosmetics poleca się nie tylko do ślubu :)

Hej :o)
Ja chyba z tego ślubnego sezonu nie zejdę nigdy ;o) No ale jak, no powiedzcie mi jak, skoro parę dni temu otrzymałam od marki Affect Cosmetics paczuszkę, a w niej między innymi najnowszą paletę Pure Passion. Powstała ona przy współpracy Karoliny Matraszek, jednej z najlepszych (i moich ulubionych) makijażystek w Polsce.


Paleta jest wykonana z porządnej tektury. Używam palet marki Affect  już bardzo długo i każda z nich jest w nienaruszonym stanie. Opakowanie palety 'Pure Passion"  jest w kolorze brudnego różu i jest matowa. Znajdują się na nie dwie takie jakby mazy w tym samym kolorze tylko w połysku. Nazwa firmy i samej palety również są w połysku. Na opakowaniu znajduje się też srebrna naklejka z napisem 'Created by Karolina Matraszek'.


W środku znajdziemy 10 cienie. 8 matów, 1 metaliczny i 1 duochrom. A tutaj łapcie opis producenta:

Affect Paleta Cieni do Powiek Pure Passion
"Wyjątkowa paleta cieni do powiek stworzona przy współpracy z Karoliną Matraszek. Paleta Pure Passion zawiera idealnie skomponowane, dobrane, zestawione ze sobą cienie do powiek. W palecie znajdziemy 10 kolorów cieni o różnym wykończeniu - 8 matowych, 1 foliowy i 1 duochrom. Produkt pozwala na wykonanie różnorodnych stylizacji makijażowych - wieczorowych, dziennych, ślubnych. Z zestawie cieni znajdują się 2 wyjątkowo uniwersalne, praktyczne  odcienie - czerń i biel."

Opis cieni:
PP-001 - bananowy odcień
PP-002 - cudowny metaliczny odcień beżu, złota, srebra itd... ;o)
PP-003 - jasny brąz idelany do zbudowania załamania powieki
PP-004 - ciemny brąz
PP-005 - czerń
PP-006 - biały mat
PP-007 - delikatny brudny róż - uwielbiam
PP-008 - różowe złoto - duochrom
PP-009 - ciemny brąz z domieszką ciemnej śliwki
PP-010 - bardzo ciemny, czekoladowy brąz


Jakość cieni jest niesamowita! Maty są niezwykle miałkie i napigmentiwane. To są te cienie, w których nie gmeramy! Wystarczy delikatnie dotknąć danego cienia aby na pędzlu mieć tyle pigmentu, że można blendować i blendować! Pięknie się ze sobą łączą, rozcierają, a intensywność można łatwo budować bez obawy o plamy.

Metaliczny cień potrafi zrobić całą robotę! Pięknie wygląda na środku powieki czy w wewnętrznym kąciku. Czasami wystarczy on jeden na całej powiece ruchomej i cudowny makijaż dzienny gotowy! Najlepiej nakładać go palcem na mokrą bazę. Wtedy mamy efekt WOW. Duchrom jest pięknym różowym złotem. Na standardowej bazie jest bardziej różowy ze złotym połyskiem, na czarnej kredce to z kolei złoto wybija się na pierwszy plan.


Poprzednią paletę, która również powstała przy współpracy z Karoliną Matraszek ''Naturally Matt'' kocham miłością wieczną, a teraz tą miłość dzielę również pomiędzy nią a 'Pure Passion"!

Męczę ją ciągle, a oto jeden z makijaży stworzony tą właśnie paletą :o)


Znacie już tą paletę?
Co myślicie o makijażu?
J.


5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger