MAKIJAŻ NOWOŚCIAMI OD KOBO PROFESSIONAL.

Hej :o)
Już jakiś czas temu dotarła do mnie paczuszka z nowościami Kobo. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ do mojej Drogerii Natura nowa szafa Kobo jeszcze nie dotarła. Czekam z niecierpliwością!
Ale skupię nad tymi kosmetykami, które teraz miałam okazję przetestować. Dzisiaj mam dla Was makijaż i listę użytych kosmetyków, a w kolejnych dniach będą się pojawiać i makijaże i recenzje :o)


Makijaż stworzyłam na pięknej i przesympatycznej Julii :o* Po mocnym nawilżeniu skóry na twarz nałożyłam podkład: KOBO Professional Camouflage Liquid Foundation  - Wodoodporny Podkład Kamuflujący w odcieniu 804 Rose Beige. Pod oczy naniosłam Kamuflujący Korektor w odcieniu 204 Ivory. Całość utrwaliłam Mineralnym Pudrem Prasowanym w odcieniu 02 Fair.


W tym makijażu postanowiłam, że to oczy będą grały główną rolę. Dlatego też użyłam paletki KOBO Professional My Favorite Colors by Daniel Sobieśniewski. Uwielbiam ją! W załamaniu górnej powieki nałożyłam przepiękny róż (nr.25) i przyciemniałam go kolejno brązami (nr.24 i 26) oraz czernią (nr.09). Na dolnej powiece użyłam dokładnie tych samych cieni. 


Aby makijaż nie był taki matowy, to poszalałam z pigmentami :o) Na górną powiekę nałożyłam Sypki Pigment 601 Venetian Rose, piękne różowe złoto z domieszką srebra, a na dolną Sypki Pigment 602 Kiwi Secret, który pięknie mieni się na zielono i złoto i chyba troszkę pomarańczowo.


Na usta nałożyłam mieszankę dwóch kolorów szminek o różnym wykończeniu. W proporcji 1:1 wymieszałam Pomadkę True Matt w odcieniu 502 Spicy Red (już teraz mogę Wam napisać, że jest nie do zdarcia!) z Pomadką Brillant w odcieniu 608 Innocent.I to już wszystko! :o) To jest taki mój pierwszy post o nowościach marki KOBO. Planuję ich więcej, myślę o tym żeby zrobić serię np. ''Tydzień z marką KOBO Professional", co Wy na to? Koniecznie dajcie znać! :o)

A jak Wam się podoba sam makijaż? 


J.
2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger