UJARZMIJ JE! Czyli o nowych żelach/korektorach do stylizacji brwi od Joanny


Hej :o)
Jak tam po Świętach Kochane? Ja jakoś za Świętami nie szaleje, chociaż lubię ten czas, bo mogę jeść, i jeść, i jeść... ;o) W sumie to jem do tej pory i tak ciężko mi było się zebrać do pracy! Mi, osobie, która robiąc sobie pół godziny przerwy, ma wyrzuty sumienia! Ale zwlekłam się. Zrobiłam zdjęcia, obrobiłam i piszę, bo dzisiaj jeszcze czeka mnie sesja :o) Ale do rzeczy. Dzisiaj przybliżę Wam nowe produkty do stylizacji brwi od marki Joanna (czyż to nie pijęękna nazwa? ;o) )


Zacznę od produktu najbardziej uniwersalnego, takiego, którego może użyć każda jest. Mam na myśli Stylizujący żel do brwi. Bezbarwny. 
Pierwsze co rzuca się w oczy to świetne opakowanie. Jest tekturowe, a żel jest chowany w pudełeczku doczepionym do tyłu opakowania (popatrzcie na zdjęcie, nie jestem dobra w opisywaniu takich rzeczy ;o)). Jest dosyć solidne, żel z niego nie ucieka. Całość jest srebrna i prezentuje się bardzo ładnie. Napisy są czarne, a słowo Multi, w nazwie Multi Lashes mieni się. Na opakowaniu mamy również opisane, czego możemy się spodziewać po tym produkcie.


Żel zamknięty jest w klasycznym opakowaniu jak tusz do rzęs. Opakowanie jest czarne, ze srebrną zakrętką i białymi napisami. Jest bardzo zgrabne. Znajdziemy na nim datę ważności, pojemność oraz inne podstawowe informacje. Szczoteczka jest z serii tych klasycznych, natomiast wyróżnia ją to, że z jednej strony jej włoski są krótki, a z drugiej dłuższe. Bezbarwna wersja też pięknie pachnie, jak taki orzeźwiający szampon do włosów. Mi się bardzo podoba.


Przedstawię Wam teraz trzy pozostałe produkty, czyli Koloryzujące korektory do brwi, a później przedstawię Wam moją opinię.
W serii MultiLashes znajdują się trzy odcienie Korektorów: czarny, ciemny brąz, oraz jasny brąz. Zamknięte są w identycznych opakowaniach jak ich bezbarwny brat. Bardzo podoba mi się to, że oprócz wypisanej (i pokazanej) nazwy koloru u góry opakowania, widać to też od gór, patrząc tak jakby na samo opakowanie korektora. I tak jak na poprzedniku tak i tutaj mamy wypisane funkcje, jakie mają spełniać produkty. Szczoteczka jest również identyczna, natomiast zapach przypomina już zapach klasycznego tuszu do rzęs.Ok, no ale co one mają takiego właściwie robić i czy to robią?
'Ujarzmienie niesfornych włosków i utrwalenie nadanego kształtu' - to obietnica każdego z nich. I tak, żele bardzo dobrze radzą sobie z ułożeniem brwi w taki sposób w jaki sobie tego życzymy. Na pewno jest to zasługa tych dłuższych włosków szczoteczki. Jeżeli chodzi o utrwalenie, jest ono średnie. Nie uzyskamy tutaj efektu betonu na brwiach, ale bardziej subtelny efekt. Żel ujarzmi i ułoży  nasze brwi, ale w bardziej naturalny sposób.


Czarny

'Nabłyszczenie i wzmocnienie brwi' - to druga obietnica. Brwi rzeczywiście są nabłyszczone, ale nie w nachalny, dyskotekowy sposób. Wyglądają na zdrowe i idealne. Ciężko jest mi określić, czy wzmacniają brwi, ponieważ moje siedzą grzecznie i się nie ruszają (wypadają) a tam gdzie nie chcą rosnąc (a powinny), to ego po prosu nie robią ;o)

 
Ciemny brąz

'Podkreślenie naturalnego koloru brwi' - to w przypadku Korektorów, które mają w sobie barwnik. Mam trzy odcienie, jak już wspominałam: czarny - idealny dla kobiet z czarnymi brwiami, ciemny brąz - dla brązowowłosych i jasny brąz dla blondynek. Myślę, że tutaj kolorów jest wystarczająco, aby każda z nas wybrała dla siebie odpowiedni. Kolory są subtelne z jednej strony nie widoczne a z drugiej robią swoją robotę. Najlepsze jest to, że nawet po mocnym przetarciu palcem po brwi, kolor się nie rozmazał.  

Jasny brąz

Jeżeli lubicie mocno podkreślać swoje brwi, to żele z serii MultiLashes od Joanny postawią kropkę nad i w Waszym makijażu. A te z Was, które cieszą się gęstymi brwiami i nie lubią tracić czasu na ich malowanie, taki Korektor czy Stylizujący żel sprawdzi się idealnie :o)


A jakie są Wasze ulubione produkty do stylizacji brwi?


J.
5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger