JAK TO PAAACHNIE!!!

Hej :o)
Dzisiaj będzie pachnąco! Ale to tak pachnąco, że aż ślinka Wam pocieknie! No dobra, wiem, że zapachów jeszcze przesyłać sobie nie możemy, ale postaram się Wam wszystko opisać ;o) Maziam swe ciałłło ostatnio cudownie pachnącymi produkatami od Joanny z serii Body Naturia.


Przed mazianiem trzeba jednak swoją skórkę wymoczyć. A ja uwielbiam moczyć się w wannie! :o) Robię sobie taki rytuał raz/dwa razy w tygodniu. Takie wylegiwanie się w gorącej cudownie wycisza (a ja jestem straszny nerwus). Ale do tego jest potrzebna ogromna ilość piany! ;o) Jak już piana est, to trzeba zadbać o zapach i nawilżeniu skóry. I tutaj dodaję do kąpieli Olejek do kąpieli i pod prysznic o zapachu truskawki ze śmietanką. No co to jest za zapach! Produkt jest dwufazowy i trzeba nim wstrząsnąć przed wlaniem do wanny. Otula nas pięknym słodkim zapachem i przyjemnie nawilża skórę :o)Kiedy skóra jest już wymoczona w takim stopniu, że wszędzie jesteśmy pomarszczone (dzięki Bohu nie na forevaendeva ;o) ) trzeba odpowiednio nawilżyć i odżywić skórę. Najlepiej jest to zrobić zaraz po wyjściu z wanny, wtedy balsam idealnie się wchłonie. Żeby zapachy się mi zgadzały, to po takiej kąpieli używam Masła do ciała o zapachu truskawki i mleka. Kojarzycie lizaki Chupa Chups? (chyba tak to się pisze) I był tam taki o smaku truskawki ze śmietanką. To to masło do ciała pachnie tak, jak smakuje ten lizak! A ja uwielbiałam ten smak!A kiedy mam ochotę na inny zapach sięgam po Masło do ciała o zapachu ciemnej czekolady z pomarańczą. Jak to dopiero pachnie! Jak jadłyście kiedyś galaretki pomarańczowe w czekoladzie, to wicie o czym mówię ;o) Żałuję, że te masła nie są też do jedzenia ;o)


Oba masła mają bardziej konsystencję takiego lekkiego musu, aż chcę się w nich zatopić palce ;o) Bardzo dobrze nawilżają skórę czyniąc ją miękką i przyjemną w dotyku. Dodatkowo bardzo szybko się wchłaniają, więc od razu możemy się ubrać, a zapach będzie nas jeszcze delikatnie otulał. 
A jakie są Wasze ulubione zapachy balsamów do ciała?


J.4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger