INTENSE!

Hej :o)
Rozpędzam się z makijażami :o) Dzisiaj będzie kolorowo! Chciałam wykorzystać w makijażu oka wszystkie kredki do oczu Intense Colour Eye Pencil od AFFECT, wiecie, te które wyszły ostatnio. Kolorów jest 6, mi się udało wpleść w makijaż 5 :o) Myślę, że to dobry wynik :o)


Kredki są w standardowej formie, czyli do strugania. Są raczej twarde niż miękkie. No może oprócz odcieni 'sparkling' i 'beige', one są mięciutkie. Struga się je bardzo dobrze. Bardzo dobrze też się nimi maluje, chociaż ja wolę bardziej miękkie sztyfty. Niemniej, pracuje się nimi przyjemnie :o) Kolory są intensywne i bardzo dobrze napigmentowane.


 A oto dostępne kolory:
Plum - ciemny fiolet
Brown - ciemny brąż
Sparkling - beżowy z drobinkami (idealny do rozświetlenia wewnętrznych kącików oka)
Turquoise - intensywny turkus
Beige - cielisty odcień, idealny na linię wodną oka
Lime - intensywna limonka


A tak się prezentuje oczko. Na górnej powiece, w wewnętrznym kąciku wylądował odcień 'turquoise' a na niego matowy cień M-0008 a na środek powieki metaliczny turkus Y-0001. Wewnętrzny kącik przyciemniłam brązem M-0105 z palety Naturally Matt i czernią z palety Smoky And Shiny.

 

Na dolnej powiece w wewnętrznym kąciku nałożyłam odcień 'lime' i pokryłam cieniem w tym samym odcieniu z palety Party All Night. Ten sam duet wylądował również na linii wodnej. Na zewnętrzny kącik powieki dolnej nałożyłam fiolet: kredka 'plum' + fiolet z aplety Smoky And Shiny.

Aby makijaż był jeszcze bardziej ciekawy to wewnętrzne kąciki rozjaśniłam kredką w odcieniu 'sparkle' a na środek dolnej powieki nałożyłam pigment N-0144


Kredki możecie kupić w Bielsku-Białej albo na stronie internetowej marki AFFECT. W kolekcji znajdą coś dla siebie fanki spokojniejszych jak i bardziej szalonych kolorów. 

 


A jakie są Wasze ulubione kredki do oczu? :o)


J.

4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger