Bestsellerowy GLOV!

Bestsellerowy GLOV on-the- go w nowych, pastelowych kolorach Cozy Rosie oraz Very Berry

Czy wiesz, jakie kolory uznawane są za najpiękniejsze i najbardziej kobiece? Które z nich regularnie powracają na wybiegi oraz pojawiają się w najnowszych trendach makijażowych? To pastele. Spółka Phenicopetere, w odpowiedzi na indywidualne potrzeby i gusta swoich klientek, poszerza ofertę o nowe, supermodne kolory bestsellerowych rękawic GLOV on-the- go. Od teraz będą one dostępne w odcieniach: Cozy Rosie oraz Very Berry.

GLOV, marka rękawiczek do demakijażu samą wodą, przyzwyczaiła swoje klientki do energetycznych, intensywnych kolorów. Poza klasycznym i ponadczasowym odcieniem Ivory w ofercie znajdują się rękawice w nasyconych barwach: Cheeky Peach, Bouncy Blue czy Party Pink. W tym sezonie wprowadzone zostały nowe, subtelniejsze odcienie: Cozy Rosie oraz Very Berry.

Ponadczasowy róż (kolor Cozy Rosie) oraz fiolet przywodzący na myśl uspakajającą moc wrzosów lub soczystych borówek (kolor Very Berry) będą pięknym akcentem w każdej łazience. Nowe, inspirowane naturą odcienie, są odpowiedzią na indywidualne potrzeby estetyczne różnorodnych użytkowniczek GLOV.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś tego innowacyjnego sposobu zmywania makijażu wyłącznie za pomocą wody, a marzy Ci się powiew świeżości w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych, skorzystaj z okazji i kup rękawiczkę w nowej linii kolorystycznej przez stronę internetową www.pl.glov.co za 39,90 zł z darmową dostawą na terenie całej Polski.Phenicoptere Sp. z o.o. ul. Nowogrodzka 18A/21 00-511 Warszawa
contact@phenicoptere.com
www.glov.me & www.phenicoptere.com

****

Spółka Phenicoptere została zarejestrowana w Polsce w 2012 roku jako producent innowacyjnych produktów do oczyszczania skóry. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród i nominacji. Marka GLOV została doceniona np. przez kluczowe polskie magazyny, zarówno biznesowe jak i kobiece. Firma dystrybuuje produkty do ponad 40 krajów: w UE, na Bliski Wschód, a także do Stanów Zjednoczonych. GLOV jest bestsellerem m.in. we francuskiej sieci perfumerii Monoprix i w szwajcarskim Marionnaud. Obecnie marka jest drugą najszybciej rozwijającą się firmą we Wschodniej i Centralnej Europie. Więcej informacji udzieli: Valkea Media Anna Augustyniak-Hoffman tel.: (+48) 509 556 178 e-mail: aaugustyniak@valkea.com

2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger