SENSIQUE - STROBE LIGHTING POWDER

Hej :o)
Dzisiaj będzie coś dla fanek rozświetlenia i nadal modnego strobingu. Firmy wypuszczają na rynek coraz to nowsze produkty, aby spełniać wymogi najbardziej wymagających z nas. Marka Sensique również wypuściła nowy produkt, a raczej produkty, do rozświetlenia skóry - Strobe Lighting Powder.Powyżej możecie zobaczyć efekt jaki dają na skórze.
Strobe Lighting Powder to zestaw trzech pudrów, każdy z nich nadaje inny efekt. Możne ich używać razem lub osobno. Dla osób, które lubią rozświetlać całą buzię, to te pudry, w zależności od karnacji, też się do tego nadadzą. Pudry rozświetlające dają bardzo subtelny i delikatny efekt. Fanki bardzo mocnej tafli będą musiały poszukać typowych rozświetlaczy. Natomiast są to pudry rozświetlające i w tej roli spisują się dobrze.Pudry zamknięte są w plastikowych, przezroczystych opakowaniach ze srebrnymi napisami z przodu i białymi z tyłu (czarne tło). Zamykane na zatrzask, delikatny ale solidny.
Pudry charakteryzuje bardzo ładne tłoczenie.
 Całość prezentuje się bardzo lekko i delikatnie. Pudry występują w trzech odcieniach:
201 'love' - taki beżowy ale chłodniejszy ocień, nie zawiera żadnych drobinek Można go użyć na całą twarz przy jasnej karnacji, lub jako subtelne rozświetlenie na szczytach kości policzkowych.
202 - 'passion' - chłodny, bardzo delikatny róż. Daje mniej rozświetlenia niż numer 201, można go użyć na całą twarz lub jako bardzo subtelny róż.
203 'seduction' - ciepły odcień brązu z delikatną złotą poświatą. Bez drobinek. Idealny do nadawania delikatnej opalenizny.
Jeżeli szukacie czegoś delikatnego i subtelnego idealnego na co dzień, to śmiało możecie spróbować pudrów od Sensique. Są w bardzo fajnej cenie - 8,99zł - więc można ryzykować. Ja uwielbiam je, kiedy maluję młodą buzie bez żadnej skazy, pomagają mi uzyskać piękne wykończenie ;o)


Co sądzicie?
Wolicie pudry typowo matujące, czy raczej te, które dają efekt delikatnego rozświetlenia?


J.

4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger