SENSIQUE - LAKIERY DO PAZNOKCI GEL LOOK

Hej :)
Dzisiaj przybliżę Wam nowe lakiery do paznokci Gel Look od marki Sensique.
Ja pazurkomaniczką nie jestem, ale lubię mieć zadbane paznokcie i nałożony na nie jakiś fajny kolorek. Niestety często dłubię w palcach, no cóż..., ale kiedy mam nałożony lakier na paznokcie robię to znacznie rzadziej.

Lakiery Gel Look są zamknięte w malutkich, kwadratowych i szklanych flakonikach. Zakrętka jest czarna ze srebrnymi napisami. Na naklejce znajdziemy numer  orz nazwę wybranego przez nas koloru.

Pędzelek jest raczej drobny i raczej nie pomalujemy paznokcia jednym pociągnięciem, za to mamy możliwość bardziej precyzyjnego działania przy skórkach.

Lakiery bardzo ładnie pokrywają płytkę paznokcie, mi wystarcza do tego jedna warstwa. U mnie utrzymują się w idealnym stanie do 5-ciu dni, jeżeli mam więcej pracy takiej typowo domowe, a rękawiczek nie używam, to cieszę się kolorkiem do 3 dni.


Lakiery nadają bardzo fajny blask koloru na paznokciach. Dodatkowo można się zaopatrzyć w Top, który ma zadanie przedłużyć ich trwałość. Lakiery same w sobie schną dosyć szybko, niestety top już troszeczkę dłużej, ale rzeczywiście bardzo ładnie nabłyszcza.


Tak jak pisałam, nie szaleję jakoś na punkcie lakierów do paznokci, ale te przypadły mi do gustu. Są malutkie więc nawet jak wydłubię sobie dziurę, to mogę mieć jeden w torebce i szybko moją pomyłkę naprawić ;o) Moimi ulubionymi kolorami stał się numer 06 'coral reff' (zdjęcie 1), jest to taki ładny koral, idelany na wiosnę i lato. Drugim kolorem jest numer 08 'dove gray' (zdjęcie 2, przeraszam za jakość :(), taki liliowo trupi kolor - lubię! ;o)

Lakiery kosztują 5,99zł więc będą też idealne dla tych z Was, które często malują paznokcie i lubią mieć w zapasie dużo kolorów. W szale na hybrydy jakoś dalej mam większą sympatię do tradycyjnych lakierów :o)

Jakie są Wasze ulubione, wiosenne kolory lakierów do paznokci? 


J.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger