AFFECT COSMETICS - PALETA CIENI PRASOWANYCH PROVOCATION

Hej :o)
Będę się dzisiaj rozpisywać o niezwykłej palecie. Palecie w której mieszczą się niezwykłe kolory cieni. Paleta od AFFECT Cosmetics 'Provocation' kłania się nisko ;o)Paleta jest tekturowa, zamykana na delikatny magnesik. Całość jest bardzo solidna, nic z opakowaniem się mi nie stało, a maltretuję ją już jakiś czas. A z moimi dziurawymi łapami to wiecie.
Opakowanie palety Provocation jest szare, mogłoby się wydawać, że tam w środku też będzie tak spokojnie. Jedyne co może naprowadzić nas na trop prowokacji to seksowny kobiecy gorset w lewym rogu palety. W środku znajdziemy również podpowiedzi jakich produktów AFFECT możemy użyć dodatkowo i jaki efekt nam to da. W palecie znajduje się 10 cienie o różnej strukturze. Znajdziemy tutaj maty, perły i folie.
 I tak od lewej: foliowy, śliwkowy odcień, foliowa mięta, foliowy granat i żółty, foliowa miedź.Matowa biel, foliowa czerwień, matowy niebieski, matowy fiolet, perłowy liliowy.
Cienie są niesamowicie mocno napigmentowane. Maty idealnie się blendują nie tracąc koloru. Cienie foliowe najlepiej nakładać palcem, tylko wtedy otrzymamy efekt jakiego oczekujemy.  Cienie perłowe nadadzą subtelnego blasku.
Ja dla provokacji stworzyłam dość delikatny mejkap ;o) no ale mocnego też zabraknąć nie mogło ;o)
Paletę możecie zamówić w sklepie internetowym Ale Piękna =>KLIK<= albo na Minti Shop.

Znacie tą paletę? Lubicie taki nieoczywisty dobór kolorów?

J.

4 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger