KOBO PROFESSIONAL - MATTE LIP SATIN

Hej :o)
Dzisiaj będzie matowo, ponieważ przedstawię Wam matowe, wodoodporne pomadki w płynie od KOBO. Jak wiecie, markę KOBO darzę dużym uczuciem, ale zawsze staram się być jak najbardziej szczera w swoich opiniach. I tak jak kocham pomadki, pigmenty i pudry wszelakiego rodzaju, tak np. podkłady mi nie podchodzą. To tak, cobyście nie myślały, że całkiem miłością zostałam zaślepiona ;o) No ale przejdźmy do rzeczy ;o)

Pomadki Matte Lips Satin są zamknięte w standardowych opakowaniach jak błyszczyki. Aplikator również jest, jak w przypadku błyszczyków, płaską gąbeczką. Jest ona precyzyjna i przyjemna w użyciu. Opakowanie jest solidne, zakrętka się nie odkręca, a płyn się nie wylewa.


Pomadka nie jest taka całkowicie matowa, raczej satynowa, ale bez błysku. Trzeba jej dać minutkę, tak jak pisze producent, aby połysk zniknął. Jedna warstwa wystarczy żeby pokryć usta, ja natomiast zawsze daję dwie, dlaczego? Nie wiem, lubiem po porostu ;o) Pomadka utrzymuje się na moich ustach przynajmniej 5/6 godzin, przy czym w tym czasie jem i piję oczywiście. Po tym czasie kolor zmywa się z ust, kontur pozostaje troszkę mocniejszy, ale nie wygląda to jakoś tragicznie, więc jak się zapomnimy, to tragedii nie będzie. Zalecam, tak ja tej pomadki, moje usta ostatnio dają radę, ale po nałożeniu po prostu czuć jak pomadka zastyga. A jak wiadomo na niezadbanej cerze czy ustach nic ładnie wyglądać nie będzie.Mate Lip Satin jest dostępna w 6 kolorach.
501 'colar touch' - to piękny, żywy odcień koralu
502 'powder pink' - zimny, lalkowy róż
503 - 'pinky nude' - typowy, beżowy nudziak
504 'natural beauty' - średnio ciemny, brudny róż - moja miłość!

505 'amaranth' - ciemny fiolet - lubię!

506 'dusty cedar' - bordo


Polubiłam się z tymi pomadkami. Ładnie wyglądają na ustach, tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, długo się utrzymują, Kolorów jest tyle, że na pewno każda z nas znajdzie swój ulubiony. Dodatkowo przyjemnie pachną. Dostaniecie je w Drogeriach Natura za ok. 15,00zł.

A co Wy sądzicie o tych pomadkach?


J.

2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger