KOBO PROFESSIONAL - ILLUMINATING POWDER PALETTE

Hej ;o)
Dzisiaj będzie recenzja jednego z najnowszych produktów marki KOBO. Mam na myśli paletkę 5-ciu pudrów Illuminating Powder Palette. Pudry zawierają drobinki, które mają odbijać światło i zapewniać blask. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce cera ma wyglądać promiennie, można go używać jako róż lub bronzer.Pudry zamkniętę są w kwadratowej kasetce, typowej dla marki KOBO. Przód jest przezroczysty, tył czarny z opisem produktu. Jest solidna, lubię takie opakowania, bo zawsze dobrze się je pakuje. 
Każdy z pudrów jest inny, są zbyt cienkie żeby nakładać je osobno. Tak naprawdę tylko połączone razem dają świetny efekt. Według nie nadaje się bardziej na bronzer niż na róż. Ale jak kto woli, dla mnie róż ma nie być brązowy lub brązowopodobny. 
Nadaje śliczną opaleniznę z dodatkiem subtelnego rozświetlenia. Będzie idealny dla osób z jasną karnacją, dla osób z ciemniejszą skóra, będzie służył za rozświetlacz.  
A tak prezentuje się na twarzy. Podoba mi się subtelny efekt, jest idealny na co dzień. Nie można zrobić sobie nim krzywdy, więc nawet przy robieniu makijażu o 4:00 rano będziemy dobrze wyglądać.  
Co sądzicie o tym produkcie?


J.

6 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger