MY SECRET-EYELINER HIGH SHINE

Hej ;)
Nie tylko moich brwi nienawidzę... Moich powiek też! Wrrrrr!!! Nie dość, że mam małe oczy, blisko osadzone to jeszcze opadającą powiekę! Piękna kreska? Taaaa... Jak się napocę, nawkurzam, nakombinuję! I jeszcze żeby eyeliner się nie odbijał, nie rozmazywał, nie kosztował milijony monetów i w ogóle...
 W moje ręce trafił eyeliner marki My Secret, która obiecuje, że eyeliner jest wodoodporny, nie odbija się na powiece i szybko schnie. Czyli dla mnie ideał, bo wiecie jak Wasza powieka jest totalnie niewidoczna przy otwartych oczach, to póki eyeliner nie wyschnie, to jesteście ślepe ;o)


No i co? Myślicie, że sprawia te wszystkie rzeczy? ;o)
A no sprawia! :oD Calusieńki dzień siedzi na mojej powiece cudownej urody, nie rozmazuje się, nie kruszy. Do tego pięknie się błyszczy, oczywiście jak zamknę oczęta to to można ujrzeć ;o)


No i parę słów jeszcze. Eyeliner jest w pędzelku, jedno jego zamoczeniu w buteleczce wystarcza na namalowanie kreski. Nie rozpływa się przy malowanie, więc nie musimy się obawiać, że nagle znajdzie się np. na rzęsach. Jestem fanką eyelinerów w żelu, ale ten jest naprawdę spoko. 
Do tego taniuśki, bo kosztuje 12,99zł i dostaniecie go w każdej Drogerii Natura ;o)A jakie są Wasze ulubione eyelinery?


J.

6 komentarzy:

  1. Bardzo lubię też linery wodoodporne w pisaku od my secret :) równiez coś koło dyszki i trzymają się jak szalone :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam oczy małe, blisko i głeboko osadzone i opadającą powiekę... makijaż śliczny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. wyglądasz cudownie!!! Wielkie WOW!!

    OdpowiedzUsuń

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger