I LOVE!! CZYLI MATOWE POMADKI OD MY SECRET

Hej :o)
Dzisiaj będzie kolorowo i całuśnie ;o) A to dlatego, że przygotowałam dla Was recenzję cudownych pomadek. Od jakiegoś czasu testowałam pomadki marki MY SECRET z serii I LOVE matte lips. Jak się sprawdziły u mnie ? Zapraszam do czytania dalej ;o) OPIS PRODUCENTA:

'Matowa pomadka do ust. Zapewnia wysokie krycie już po pierwszej aplikacji, nie wysusza i nadaje ustom jedwabiste wykończenie.'
Pomadki zamknięte są w czarnych opakowaniach z przezroczystą zatyczką. Napisy są białe. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i minimalistycznie, czyli tak jak lubię. Zatyczka mocno siedzi na swoim miejscu, przeżyła transport w mojej torebce-wytrzyma więc wszystko ;)Gama dostępnych kolorów jest bardzo duża, możemy wybierać spośród 10 kolorów. Moje ulubione kolory:

Nr.3 LUCY
to taki trochę trupi kolor, taki fioletowo szary.


Nr.4 HOLY
Ciemny beżowy, z lekką domieszką brązu.


Nr.7 DAISY
W opakowaniu wygląda na pomarańczowy, u mnie wgląda dosyć ciemno, przynajmniej na zdjęciu.

Nr.10 LAILA
Intensywne, eleganckie bordo.


Co myślę o tych pomadkach? No lubię! Konsystencja mi odpowiada, zaraz po styknięciu się z ustami robią się masełkowate i bardzo dobrze się rozprowadzają. Wystarczy jedna warstwa aby uzyskać całkowite krycie. Kolorów jest tyle, że każda z nas znajdzie swój ulubiony. Mamy takie idealne na dzień jak i na wieczorne wyjście. Ja uwielbiam intensywne kolory, ale oryginalne takie jak Lucy też :o) Pomadki są idealnie matowe, takie kredowe. Natomiast nie wysuszają ust. U mnie utrzymały się bez  szwanku 7 godzin, przetrwały nawet zupkę chińską Vifon :o) Tak więc i kolory, i efekt na ustach oraz utrzymywanie są świetne! Cena tez jest niska, to 12.99 za sztukę, a jakość naprawdę świetna!
Dostaniecie je oczywiście w Drogeriach Natura ;o)


Znacie te pomadki? Lubicie?
Jakie są Wasze ulubione matowe pomadki? 


J.

5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger