KOREKTOR ROZŚWIETLAJĄCY DAX COSMETICS CASHMERE

Hej :o)
Dzisiaj będę się rozpisywać o korektorze pod oczy firmy Dax Cosmetics Cashmere. Uwielbiam testować korektory, ciągle szukam tego idealnego, który pewnie nie istnieje hi hi hi :o)
A jaki jest korektor Cashemere?

OPIS PRODUCENTA:
'Rozświetlający korektor doskonale maskujący cienie pod oczami, zmęczenie i zmarszczki.
Dzięki plastycznej mikrosiateczce przestrzennych silikonów (3D) perfekcyjnie kryje ciemne obwódki pod oczami, oznaki zmęczenia, a także wygładza i spłyca zmarszczki.
Rozpraszające światło mikroperły delikatnie rozświetlają wybrane miejsca twarzy, zapewniając cerze nieskazitelny, wypoczęty wygląd i równomierny koloryt.
Zawiera nawilżający kwas hialuronowy, a lekka konsystencja umożliwia skórze oddychanie i nie zatyka porów.
Produkt o długotrwałym działaniu, z efektem „long lasting”, odporny na pot i wodę. Nie brudzi ubrań.
Polecany przez wizażystów.
Kaszmirowy korektor to gwarancja mistrzowskiego kamuflażu wszelkich niedoskonałości cery.'Na pewno jest piękny. Kupujemy go w kartonowym pudełku dodatkowo ofoliowany. Sam korektor jest srebrny. Na nim widnieje nazwa firmy i produktu napisana również na srebrno. Zatyczka bardzo mocno siedzi na swoim miejscu.


Korektor jest typowym korektorem w pędzelku, na zakończeniu  mamy czarny przycisk, którym dozujemy produkt na koniec pędzelka. Wszystko za każdym razem przebiega bez zarzutu.


Korektor jest korektorem rozświetlającym. Bardzo ładnie wygładza skórę pod okiem, rozświetla ją  i sprawia, że wygląda ona promiennie. Jeżeli chodzi o krycie, to jest one średnie. Ja przeważnie mało sypiam i wolę mocniejsze krycie, ale kiedy wyglądam w miarę spoko, to używam właśnie jego. Wystarczy, że użyje niewielką ilość i od razu wyglądam świeżo.


Korektor marki Dax Cosmetisc Cashmere, kupicie za ok. 30 zł, między innymi w Drogeriach Natura.


A jakie są Wasze ulubione kosmetyki?
Wolicie te bardziej kryjące czy delikatne rozświetlenie Was satysfakcjonuje?


J.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger