ŻELE POD PRYSZNIC SEYO

Hej :)
Nie wiem jak Wy, ale nigdy specjalnie nie zwracałam uwagi na żele pod prysznic. Ot miał ładnie pachnieć, jeżeli się pienił to też był dodatkowy plus. Od pewnego czasu nie zależało mi na niczym innym jak na tym, żeby nie przesuszał mojej skóry. Niestety od pewnego czasu moja skóra po prysznicu była taka jakby przesuszona. Pomagał mi balsam o którym ostatnio Wam pisałam z serii Natura Care.
Kiedy więc w moje ręce wpadły żele z tej serii nie zastanawiałam się zbyt długo zdecydowałam się je przetestować.

Marka Seyo wypuściła nową serię żeli pod prysznic Smoothies. Do mnie trafiły zapachy o nazwie soczysta marakuja oraz kremowy dotyk.
Oba zamknięte są w przezroczystych, plastikowych butlach. Natomiast same żele mają swój indywidualny kolor, przez co butelka wygląda jakby to ona była zafarbowana. Wygląd żeli jest minimalistyczny i estetyczny, co od razu trafiło w mój gust. Na naklejce z tyłu mamy dokładny opis głównych składników danego żelu. Każdy z nich zawiera witaminy A,C,E i F co jest oczywiście ogromnym plusem. Ogromnym plusem jest również cena, bo za 500ml zapłacimy jedyne 6,99!Soczysta marakuja urzekła mnie sowim zapachem od pierwszego 'wąchnięcia'! :o) Cudownie słodki, ale nie mdlący zapach. Uwielbiam go używać, kiedy brakuje mi energii i mam po prostu ochotę na odrobinę słodkości, ale takiej nietuczącej :o)
Natomiast kiedy potrzebuję troszkę się uspokoić, to ukojenie przynosi mi kremowy dotyk.  Delikatny, lekko mydlany zapach jest idealnym wyjściem po ciężkim dniu pracy na skołatane nerwy 
Żele marki Seyo z serii Smoothies skradły moje serce. Cudownie pachną, delikatnie się pienią. Mają taka troszkę żelkową konsystencję, która też mi się podoba. Moja skóra po ich użyciu nie jest podrażniona, myślę, że to dzięki zawartości wymienionych wcześniej witamin oraz protein pszenicznych.
Myślę, że te własnie żele zostaną u mnie na dłużej :o)


Znacie żele marki Seyo?
Lubicie? :o)


J.

6 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger