ZARAŻANIE PASJĄ :)

Hej :)
Jako niedoszła polonistka mam zacięcie pedagogiczne i lubię uczyć ;) Teraz nie koniecznie języka polskiego, ale tajników makijażu jak najbardziej! :)  I tak oto w poniedziałek poznałam dwie przeurocze dziewczyny: Roksanę i Kamilę, które zapragnęły zająć się makijażem już profesjonalnie. No i muszę tutaj napisać, że trafiły mi się zdolniachy! Rewelacyjnie odwzorowywały to, co im pokazywałam, potrafiły dobrać kolory i połączyć je ze sobą. Wykorzystały ten czas w 100%.
Dziewczyny życzę Wam jeszcze raz powodzenia! Talent jest! Teraz tylko ćwiczyć! :)

 
Roksana wykonała Kamili delikatny makijaż ślubny. Zdecydowałyśmy się na mocniejszy akcent w postaci czerwonych ust.Kamilka natomiast miała wykonać mocny makijaż w kolorze i z połyskiem. Efekt mega!Szkolenie odbyło się w Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowym Ale Piękna w Bielsku - Białej na kosmetykach marki AFFECT Cosmetics
Jeżeli jesteście zainteresowane szkoleniami zapraszam Was na stronę Ale Piękna lub możecie pisać bezpośrednio do mnie ;) Temat szkolenia będzie ustalany pod to, czego aktualnie chcecie się nauczyć. Może być ono indywidualne, w większych lub mniejszych grupach. Zapraszamy! ;)

J.


2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger