PREBIOTYCZNA PIELĘGNACJA OKOLIC INTYMNYCH

Hej :)
Dzisiaj post typowy dla nas kobietki :o) A w nim troszkę informacji na temat produktów do higieny intymnej :o)

Prebiotyczna pielęgnacja okolic intymnych

Prawidłowa higiena to podstawa codziennej pielęgnacji. Zachowanie świeżości
i zdrowego stanu okolic intymnych wymaga szczególnej troski. Często kobietom
o wrażliwej skórze ciężko jest dobrać kosmetyk, który byłby odpowiedni dla tych delikatnych części ciała. Laboratorium Kosmetyczne Joanna wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek dołączyło do portfolio trzy nowe produkty dedykowane osobom o skórze skłonnej do podrażnień i alergii. W skład serii PREBIOTYCZNA wchodzą: płyn do higieny intymnej, emulsja i płyn ginekologiczny.

Stosowanie płynów ze zbyt dużą ilością syntetycznych środków może powodować swędzenie
i podrażnienie skóry. Warto wybierać kosmetyki hipoalergiczne, które pomogą zachować równowagę flory bakteryjnej. Dla zwiększenia komfortu dobrze jest zdecydować się
na produkty, które posiadają składniki łagodzące, takie jak alantonina, czy pantenol, a także te działające przeciwzapalnie, m.in. kwas mlekowy.

Produkty z serii PREBIOTYCZNA mają łagodną recepturę i nie zawierają składników drażniących, tj. barwników, silikonu, czy szkodliwych substancji wysuszających skórę –
jak SLS. Ich formuła została  wzbogacona o prebiotyki, które zapewniają równowagę mikroflory skóry oraz kwas mlekowy, który przywraca fizjologiczne pH oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji. Badania przeprowadzone wśród osób ze skłonnością do alergii i atopii wykazały pozytywne działanie produktów, bez podrażnienia naskórka.

Ultradelikatne preparaty PREBIOTYCZNA zostały zamknięte w opakowaniach z pompką,
co ułatwia ich aplikację. Niewielką ilość płynu należy nanieść na dłoń, rozprowadzić na skórze i spłukać ciepłą wodą. Do mycia nie powinno się używać gąbek i myjek, gdyż mogą być one siedliskiem bakterii.

PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ seria PREBIOTYCZNA

 Płyn do higieny intymnej opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji stref intymnych u osób ze skłonnością do alergii skórnych. Delikatnie myje, zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.

EMULSJA DO HIGIENY INTYMNEJ seria PREBIOTYCZNA PLUS+
Emulsja do delikatnego mycia okolic intymnych, przeznaczona szczególnie dla osób o skórze skłonnej do podrażnień i zaburzeń naturalnej flory bakteryjnej. Łagodna receptura jest uzupełniona o ekstrakt z bawełny, który zawiera węglowodany i proteiny mające zdolność absorbowania wody i utrzymania optymalnego poziomu nawilżenia skóry. Kosmetyk został przetestowany pod kontrolą lekarza ginekologa.

PŁYN GINEKOLOGICZNY DO HIGIENY INTYMNEJ seria PREBIOTYCZNA COMFORT
Płyn ginekologiczny do higieny intymnej, który wspomaga łagodzenie podrażnień i przynosi ulgę przy dyskomforcie takim jak: wysuszenie, uczucie swędzenia czy pieczenia. Formuła kosmetyku została uzupełniona o innowacyjny polisacharydowy kompleks - Hydromanil. Dzięki unikatowej budowie, tworzy on na powierzchni skóry film przyczyniając się do natychmiastowej poprawy nawilżenia, a w konsekwencji zmniejszając uczucie suchości. Produkt został przetestowany pod kontrolą lekarza ginekologa.
              

***
Laboratorium Kosmetyczne Joanna istnieje na rynku od ponad 34 lat. Firma jest ekspertem w dziedzinie produkcji kosmetyków do włosów i ciała, swoją ofertę kieruje zarówno do indywidualnych klientów, jak i profesjonalnych salonów. Asortyment marki obejmuje szeroką gamę produktów dla kobiet oraz mężczyzn w różnym wieku. Laboratorium Kosmetyczne Joanna oraz poszczególne produkty marki, zostały wielokrotnie wyróżniane prestiżowymi nagrodami, takimi jak: Qltowy Kosmetyk i Perła Rynku Kosmetycznego.J.


5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger