SENSIQUE MATOWE POMADKI DO UST W KREDCE

Hej :)
Lubię pomadki w kredce i lubię też pomadki matowe :) Jeżeli są więc połączone w jedno, to lubię to najbardziej :) Firma Sensique wypuściła właśnie takie matowe pomadki w kredce.


Mamy dostępnych 7 odcieni. Wśród nich znajdziemy beż, róże, czerwień, fiolet i brąz. Przy takiej gamie kolorystycznej każda z nas na pewno znajdzie swój ulubiony kolor ;)
Pomadki mają bardzo ładny wygląd. Są czarne, a napisy na nich srebrne. Zakończone są kolorem jaki znajdziemy w środku, a zatyczki są przezroczyste. Są też 'szczuplutkie', więc zmieszczą się w każdej kosmetyczce, kieszonce czy nawet w portfelu!
Kolory są intensywne, wystarczy nałożyć jedną warstwę. Pomadki po nałożeniu nie blakną ani nie ciemnieją, nie zmieniają też swojego koloru. Na moich ustach utrzymują się do czterech godzin. Po tym czasie przy jakiejś kolejnej przekąsce, lubią się odrobinę wałkować.
Jeżeli chodzi o malowanie ust, to po pierwszym pociągnięciu, kiedy sztyft delikatnie zmięknie przez ciepło ust, nakładają się bardzo dobrze. Na ustach są tak jakby gumowe, co w zupełności nie przeszkadza, ponieważ usta się nie kleją i nie musimy się obawiać, że pomadka rozleje się poza ich kontur.
Polubiłam się z tymi kredeczkami, a dwie z nich mam zawsze przy sobie :) Dostaniecie je w Drogeriach Natura za 9,99zł :)

Numer 401, to delikatny beż, typowy nudziak.
Numer 402, to dalej nudziakowy beż, tylko z domieszką różu.
Numer 403, to jasny róż.
Numer 404, to ciemniejszy, brudny róż.
Numer 404, to intensywny malinowy róż.
Numer 405, to fantastyczny fiolet!
Numer 407, to głęboki brąz.A tak wygląda mój makijaż codzienny ;) Szybkie przydymione oko i usta delikatniejsze (402) albo mocniejsze (406) w zależności od nastroju ;)

6 komentarzy:

  1. a mogłabyś pokazać jak wyglądaja na ustach te najjaśniejsze kolory

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczne te najjaśniejsze dwa kolory :)i Ty :)

    OdpowiedzUsuń
  3. 403, 404 i 406 przepiękne:)! bardzo lubię takie cuda w kredce, bo znacznie łatwiej mi się je aplikuje jak klasyczne pomadki:)

    OdpowiedzUsuń

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger