WYBORY MISS BESKIDÓW 2016 ORAZ MISS POŁUDNIA NASTOLATEK 2016

Hej :)
29-go maja odbyły się wybory Miss Beskidów oraz Miss Południa Nastolatek 2016. Dzięki zespołowi marki Affect Cosmetics ,mogłam brać czynny udział w tym wydarzeniu. Uwielbiam malować na takich imprezach. Oczywiście czas goni, bo na pomalowanie jednej kandydatki ma się ok.20 minut, a warunki są różne. Tym razem byłyśmy we trzy, więc pomimo szybkiego tempa, spokojnie się wyrobiłyśmy. Malowałyśmy tak jakby w osobnej sali, gdzie było dużo miejsca i światło przede wszystkim było w miarę dobre.

Przy pracy :)To były już moje trzecie wybory, na których miałam okazję malować, więc wiedziałam już mniej więcej jak się do nich przygotować. Przede wszystkim zabrałam ze sobą swoją lamę ring i krzesło. Dodatkowe oświetlenie + wygodne krzesło (dla mnie jak i dla dziewczyn), to połowa sukcesu. Jeżeli chodzi o makijaż, to powinien on się cechować mocnym okiem, mocnym konturowaniem, oraz matową cerą. Ze sceny tak naprawdę niewiele widać, stąd tak mocny makijaż.
Dlaczego lubię malować na wyborach? Hmmmm czasu jest mało, warunki różne, makijaż nie jest dopieszczany przez godzinę... Ha ha ha nie potrafię sama sobie odpowiedzieć na to pytanie! :D Po prostu chwytam każdą chwilę, kiedy mogę nauczyć się czegoś nowego, kiedy mogę chwycić za pędzel i po prostu malować! A kiedy na koniec widzę kobietę wpatrującą się w swoje odbicie z zachwytem, aż puchnę z dumy, że wyjdzie na scenę z uśmiechem, dodatkową pewnością siebie i.... w moim makijażu :)Zwyciężczynie,które miałam przyjemność malować :)
Julia Jura - Miss Południa Nastolatek 2016


Alicja Tabaka Miss Beskidów 2016
 

Makijaże:
Affect Cosmetics w składzie: Agnieszka Biegun, Anna Bier MakeUp&Style i ja :)

Zdjęcia:
Margita Foto
, http://margitafoto.blogspot.com/
Organizacja:
Agencja modelek i modeli Grabowska ModelsJ.

10 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger