NOWOŚCI W DROGERIACH NATURA :)

Nowe pomadki do ust w drogeriach Natura
Już 9 czerwca do marki Kobo Professional i Sensique wprowadzają  nowe zestawy pomadek do ust w głębokich i intensywnych kolorach. Zawarta w nich formuła ze składnikami odżywczymi zapewni matowe wykończenie i nada makijażowi wyrazistości. Produkty będą dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura w całej Polsce.

Kobo Professional Matte Lips
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów i składników aktywnych zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia.
Waga 4,5g. Cena 15,99.


Pomadki zawierają wysoką koncentrację pigmentów oraz wypełniających mikrosfer  dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się długo na ustach. Formułą odporna na ścieranie i rozmazywanie z dużą ilością składników odżywczych  i nawilżających.
W swoim składzie zawiera substancje aktywne zapobiegające pierzchnięciu ust takie jak:
-odżywczy olej z rącznika
-masło shea
hydro nawilżający olej z dyni drzewiastej

Formuła bogata w polimer KOBOGUARD o właściwościach 'non-transfer', który utrzymuje pomadkę na ustach , bez przenoszenia jej na np. filiżankę.
W celu uzyskania najlepszego efektu przed użyciem pomadki MATTE LIPS polecane jest nałożenie pomadki ochronnej, lub bazy pod pomadkę. Po aplikacji należy odczekać kilka sekund i odbić usta chusteczka w celu delikatnego usunięcia nadmiaru szminki oraz utrwalenia jej matowego wykończenia.

Sensique Matte Fits Perfectly

Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie.
Waga 2g. Cena 9,99zł.

Jak Wam się podobają nowości? :)


J.

10 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger