LETNIE PAZURKI ;)

Hej :)
Niestety upał jak był tak jest... Co za tym idzie - sandałki są obowiązkowe. Wypadałoby więc, żeby stopy się jakoś prezentowały ;) O samej pielęgnacji mogę dla Was przygotować osobny post, dajcie tylko znać czy byłybyście zainteresowane :) Dzisiaj skupię się na kolorach, które lubię nosić na paznokciach w stopach jak i w rękach :)

Jeżeli chodzi o kolory lakierów jakie wybrałam do paznokci u stóp, to róż i błękit. Bardzo podobają się mi żywsze kolory i podejrzewam, że jeszcze piękniej wyglądałyby przy opalonych stopach (no cóż, u mnie to niemożliwe hi hi hi :) Róż to kolor 'pink vertigo' numer 329, niebieski to 'morning sky' numer 327 marki Sensique.
Osobiście nie znoszę malować paznokci u stóp :/ Nigdy nie wchodzą mi idealnie, co doprowadza mnie do szału. Ale jak już się pomęczę i wyglądają w miarę dobrze, to cieszę się tym, jak wyglądają w sandałkach.
Kolory lakierów, których użyłam do pomalowania paznokci  w dłoniach to: 'toffee cream' numer 322, 'tamarillo' numer 323 oraz 'guava' numer 324, również marki Sensique.


Normalnie nie lubię kiedy paznokcie w stopach i w dłoniach mają inne kolory. Jednak tym razem, te delikatne kolory bardzo się przydały. Moje paznokcie nie są ostatnio w dobrej kondycji, a delikatne beże, szarości i róże sprawiają, że wyglądają jakby były w dużo lepszej kondycji niż naprawdę są.


Myślę, że te delikatne kolory nie gryzą się z tymi w stopach. Będą też pasować do każdej stylizacji. Są idealne dla osób, które źle czują się w intensywnych kolorach ale mimo wszystko lubią nosić kolor na paznokciach.
Stopy:

327 'morning sky'

329 'pink vertigo'


Dłonie:

322 'toffee cream'

323 'tamarillo'
 324 'guava'


Lakiery jakie wybrałam pochodzą od marki Sensique. Dostaniecie je oczywiście w Drogeriach Natura. Ich cena to 5,99  za 7ml.
Bardzo przypadły mi do gustu. Mamy w ofercie 8 kolorów idealnych na lato. Bardzo szybko wysychają. Ja paznokci malować nie potrafię, więc muszę nałożyć dwie warstwy. Wtedy u mnie wyglądają bardzo ładnie i nawet te dwie warstwy są suche bardzo szybko.  Na paznokciach w stopach trzymają się prawie dwa tygodnie, w dłoniach, przy moim ciągłym dłubaniu, do pięciu dni.

Tutaj możecie poczytać opis producenta: =>KLIK<=A jakie Wy preferujecie kolory na paznokciach?
Te intensywne czy bardziej stonowane?


                                      J.

2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger