MY SECRET NAIL ART - EDYCJA LIMITOWANA WIOSNA 2016

Hej :)
Pragnę Wam dzisiaj przedstawić lakiery do paznokci firmy MY SECRET z serii limitowanej 'nail art wiosna 2016'. Jak wiadomo, na wiosnę większość z nas ma ochotę poeksperymentować, a tego rodzaju lakiery idealnie się do tego nadadzą ;)


OPIS PRODUCENTA/ POJEMNOŚĆ/ CENA:
Lakiery nawierzchniowe, które pozwolą wyczarować fantazyjny manicure, zarówno zastosowane samodzielnie, jak również aplikowane na inne lakiery.
6,99zł/10ml.268 EMERALD SPARKLE272 SILVER SPARKS


Na  palcach wskazującym i środkowym możecie zobaczyć lakier 'silver sparks'. Ma on delikatne niebiesko/srebrne krycie i zawiera srebrne kropeczki. Bardzo ładnie prezentuje się samodzielnie na paznokciach..


Na serdecznym i małym palcu jest nałożony likier 'emerald sparkle'. Jest to przezroczysty lakier z dosyć dużymi zielonymi kropkami. Będzie bardzo ładnie prezentował się w zestawieniu z innymi lakierami ale sam też wygląda ciekawie ;)270 PINK CLOUD269 AMETHYST GLOW


Na palcu wskazującym oraz środkowym jest nałożony lakier ;pink cloud'. Jest on przezroczysty z białymi, większymi i malutkimi, kropeczkami.


Lakier 'amethyst glow' to fioletowy brat lakieru 'emerald sparkle' :)273 STAR DUST271 RED HEART


Na lewym paznokciu nałożony jest lakier 'red heart'. Jest to przezroczysty lakier z białymi małymi kropeczkami oraz czerwonymi serduszkami.


Na prawym kciuku znajduje się lakier 'star dust'. Ma lekkie krycie i pełen jest malusieńkich kropeczek od szarych przez czerwone.MOJA OPINIA:
Lakiery zamknięte są w kwadratowych, przezroczystych szklanych flakonikach (słoiczkach? ;)). Są one bardzo solidne i wyglądają uroczo.
Jeżeli chodzi o trwałość, to te lakiery są nie do zdarcia! Nawet zmycie ich to nie lada wyczyn! :)  U mnie wytrzymały prawie dwa tgodnie, a jedyne co się zdarło to ta bezbarwna warstwa na samym końcu paznokcia.
Jedynym minusem jest to, że nie łatwo jest wygrzebać np. serduszko z flakonika i nałożyć go na paznokieć.
Lakiery będą idealne dla osób, które nie lubią mocnego koloru na paznokciach, ale też chcą się wyróżnić.  Sprawdzą się również u osób, które lubią takie dodatki do swojego manicure.


A Wy lubicie takie lakiery?
Używacie ich solo czy w zestawieniu z innymi lakierami?

J.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger