DENI CARTE - NOWOŚCI U MNIE - RECENZJA

Hej :)
Udało mi się ostatnio zdobyć dwie gąbeczki firmy Deni Carte. Firma była tak miła i do paczki dodała również dwie nowości jakimi jest szczotka do włosów oraz lakier do paznokci nadający efekt syrenki.
Postanowiłam porządnie przyjrzeć się tym produktom i napisać dla Was recenzję.LAKIER DO PAZNOKCI  EFEKT SYRENKILier zamknięty jest w szklanym, przezroczystym flakoniku z czarną nakrętką.  Napisy również są czarne. Lakier, który ja posiadam daje złotą poświatę, a jego pojemność to 10ml.


Zastanawiałam się czy efekt tego lakieru będzie taki sam jak lakierów hybrydowych. Jak zwykle byłam sceptycznie nastawiona. Ale okazało, że bardzo miło zostałam zaskoczona! Efekt jest przepiękny! Jedna warstwa daje delikatną poświatę, natomiast dwie dają już całkowite krycie, a efekt pogłębia się.


Lakier schnie bardzo szybko, nawet po nałożeniu dwóch warstw jedna po drugiej, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ale najlepsze jest to, że lakier, bez żadnego uszczerbku, trzymał się na moich paznokciach dwa tygodnie (bez dwóch dni)!! A zmyłam go tylko ze względu na odrost!
Jestem  w nim totalnie zakochana!GĄBECZKI DO MAKIJAŻU


Gąbeczki przyszły do mnie w plastikowym opakowaniu. Jest ono na tyle duże,że gąbeczki się nie odkształcają. Z tyłu opakowania mamy cały opis produktu.


No i przy tym produkcie kręciłam nosem. A no bo po co kolejne gąbeczki, przecież duża też ma dzióbek, i też nią mogę nałożyć korektor pod oko itp. itd.  Ale się myliłam! :) Gąbeczki kiedy są suche, są bardzo 'gęste' i nic nie wskazuje na to, że będą idealne pod oczy. Natomiast po zmoczeniu stają się bardzo mięciutkie! Używam ich codziennie i nie wyobrażam sobie, żebym wklepywała korektor pod oczy palcami! Dają piękny efekt, korektor jest idealnie 'wyprasowany'! Lubie, oj i to bardzo ;)SZCZOTKA DO ROZCZESYWANIASzczotka przyszła do mnie w kartonowo-plastikowym opakowaniu, na którym mamy wyszczególnione jej zalety. Ma ona precyzyjnie rozczesywać suche i mokre włosy, nie łamać ich , zapobiegać łamaniu końcówek, pobudzać cebulki włosów do wzrostu oraz nadawać im blask. Wiecie, że ja mam ino trzy pióra teraz na głowie, ale mam również mega wrażliwą skórę głowy.


Okazałą się dla mnie idealna. Igiełki różnej długości rewelacyjnie masują moją skórę głowy, za co jest im wdzięczna :) Szczotka ma bardzo poręczną i wygodną rączkę. Jest też w ślicznym, niebieskim kolorze.Rozpisałam się bardziej niż zakładałam. Ale jestem mega zadowolona z produktów, które dostałam od Deni Carte.

Dajcie znać czy miałyście okazję testować jakieś produkty tej firmy i jak się u Was sprawdziły :)
                                       J.
11 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger