PALETA MY SECRET 'HYPER ENERGETIC' - MAKIJAŻ + RECENZJA

Hej :)
Kochani wczoraj był również łączony post, ale tym razem pójdziemy w kolor! :D A to za sprawą nowej paletki od MY SECRET 'hyper energetic'. Dla tych z Was, którym brakuje już wiosny, makijaż będzie idealny ;)
Zapraszam! :)


RECENZJA:


MY SECRET PALETA MATOWYCH CIENI 'HYPER ENERGETIC'


W palecie zostały zamknięte cztery intensywne kolory. Znajdziemy tutaj matowy pomarańcz, który jest naprawdę bardzo intensywny. Następnie cień w takim nieokreślonym kolorze, ni to róż ni to pomarańcz, on ma natomiast delikatne drobinki. Kolejne cienie to matowy granat oraz fiolet. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane, a przy aplikacji nie osypują się. Natomiast przy łączeniu jednego koloru z drugim intensywność troszkę się zatraca, tak więc po roztarciu trzeba dołożyć kolejną warstwę koloru. Mimo to nie blakną one w trakcie dnia, tak więc możemy być pewne, że intensywne kolory będą z nami aż do zmycia makijażu.


Cienie zamknięte są w standardowej palecie z serii Hot Colors. Opakowanie jest jak zawsze solidne, zamknięcie działa cały czas niezawodnie. W zestawie znajdziemy również pacynkę. Przód opakowania jest przezroczyste z nazwą firmy oraz serii, natomiast tył jest czarny i znajdziemy tam opis paletki. To cudeńko możecie kupić w Drogeriach Natura za 13,99.
MAKIJAŻ:

,

Lubicie takie kolorowe makijaże?
Co sądzicie o samej palcie?


Tutaj możecie przeczytać poprzedni post, gdzie przybliżyłam inne nowości marki MY SECRET =>KLIK<=


                                       J.

5 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger