GLOV - REWOLUCJA W DEMAKIJAŻUHej :)
Zapraszam Was dzisiaj na post o nowościach :)
Ja osobiście jestem bardzo ciekawa tych produktów :)
GLOV – rewolucja w demakijażu nie tylko na Dzień Kobiet
Innowacyjny i praktyczny pomysł na prezent? GLOV Hydro Demaquillage, produkty do oczyszczania twarzy, które usuną nawet najmocniejszy makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą wody. Stworzony przez młodą, polską firmę GLOV już zrobił rewolucję na rynku kosmetycznym. Czas by znalazł się w kosmetyczce bliskiej Ci osoby.
GLOV powstał z połączenia materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jego jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia nie podrażniając skóry.
 
„Delikatne działanie pilingujące, poprawienie ukrwienia skóry, dzięki efektowi masażu, brak szkodliwego wpływu detergentów, a także odpowiednie przygotowanie skóry na przyjęcie dobroczynnych składników kosmetyków pielęgnacyjnych pozwala na znaczące poprawienie stanu cery” – mówi Ewa Dudzic, wiceprezes zarządu Phenicoptere Spółka z.o.o.
 
Produkt nie narusza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. Badania laboratoryjne potwierdzają również, że GLOV nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej.
 
W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV Comfort, GLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,  profesjonalnego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do torebki czy bagażu podręcznego. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat, nakładany na palec pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia.
 

„Badania dotyczące negatywnego wpływu chemicznych składników kosmetyków oraz detergentów na organizm człowieka, a także troska o środowisko naturalne, stały się inspiracją do stworzenia naszych produktów. Wypracowanie nowego podejścia do demakijażu wymagało zupełnie nowej technologii. Przez ponad dwa lata zespół Phenicoptere badał tysiące różnych splotów, składów i struktur włókien, wykonanych w mikrotechnologii. W ten sposób powstały produkty GLOV” – mówi Monika Żochowska, prezes zarządu Phenicoptere Spółka z.o.o

GLOV on-the-go, GLOV Comfort i GLOV Quick Treat można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.glov.co odpowiednio w cenie: 39 zł, 49 zł i 14 zł, z darmową dostawą. Dostępne są także w sieci Sephora.

*******************************************************************************************************
Spółka Phenicoptere została zarejestrowana w Polsce w 2012 roku jako producent innowacyjnych produktów do oczyszczania skóry. Otrzymała tytuł Start-up roku 2012. W konkursie przeprowadzonym przez Polskę Przedsiębiorczą pokonała 99 nominowanych firm. Na swoim koncie ma wiele innych prestiżowych nagród i nominacji. Marka GLOV została doceniona np. przez magazyn Brief, Glamour i Dziennik Gazeta Prawna. Firma dystrybuuje produkty do ponad 20 krajów m.in. do Szwajcarii, Hiszpanii, Iranu, Stanów Zjednoczonych, Malezji, Włoch, Luxemburga, Kuwejtu i Chin. GLOV jest bestsellerem we francuskiej sieci perfumerii Marionnaud, a w Szwajcarii najlepiej sprzedającym się produktem do demakijażu


A jaki Wy preferujecie produkt do demakijażu?


                              

                                    J.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger