PRZEGLĄD NOWOŚCI KOSMETYCZNYCH W DROGERIACH NATURA                                                                                 Hej :)
 Chciałam Wam dzisiaj szybciutko przedstawić n
ajnowsze perełki, jakie możecie dostać w Drogeriach Natura. Wszystkie te kosmetyki są dostępne już od 29 października, więc większość z Was już pewnie zdążyła coś podpatrzeć. Dla tych, którzy jeszcze ich nie widzieli, a może jeszcze nie mogą się zdecydować, przybliżam wszystkie nowości od Sensique i My Secret :)Jesień w pełni w szafach kosmetycznych marki Sensique i My Secret. Najnowsza kolekcja Sensique Color&Nude Lip Gloss, to przekrój piętnastu jesiennych barw błyszczyków nawilżających usta. Marka proponuje także zestawy cieni do powiek i brwi w 10 kompozycjach kolorystycznych dla kobiet w każdym wieku. Najnowsza maskarado rzęs od My Secret o wyjątkowych właściwościach powiększających oczy pozwoli idealnie wykończyć jesienny makijaż. Produkty będą dostępne od 29 października wyłącznie w Drogeriach Natura.


SENSIQUE COLOR LIP GLOSS
Nowe błyszczyki do ust serii Sensique Color, które nawilżają i pielęgnują usta nadając im piękny kolor i lustrzany połysk. Produkt dostępny w dziesięciu kolorach:

Pojemność 7 ml. Cena 8,99 zł.


SENSIQUE NUDE LIP GLOSS
Błyszczyki do ust w odcieniach nude.Nawilżają i pielęgnują usta nadając im lustrzany połysk. Dostępnych 5 kolorów:
Pojemność 7 ml. Cena 8,99 zł.


SENSIQUE TRENDY EYESHADOWS
Aksamitne, poczwórne cienie do powiek o wyjątkowej formule pozwalającej na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Ich intensywne, świetliste kolory utrzymują się na powiekach przez wiele godzin.
Waga 10g. Cena 9,99 zł.
Produkt dostępny w 9 kompozycjach kolorystycznych:

 
MY SECRET LOOK AT ME EXTRA LASH & VOLUME MASCARA
Mascara nowej generacji, która wielokrotnie zwiększa objętość rzęs! Silikonowa szczoteczka perfekcyjne rozczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy oraz gwarantuje lśniący i wyjątkowo czarny kolor. Pojemność 10 ml. Cena 11,99 zł.
 SENSIQUE TRENDY EYEBROW PALETTE
Zestaw cieni do stylizacji brwi. Pozwala na naturalne podkreślenie brwi. Kolory można mieszać w celu uzyskania pożądanego efektu, stosowane na mokro zwiększają intensywność krycia.
Waga 7 g. Cena 9,99 zł.