MAKIJAŻ WIECZOROWY Z MARKĄ SENSIQUE + RECENZJA

Hej :)
Tak jak obiecałam wczoraj, dzisiaj pokażę Wam kolejną paletkę i błyszczyk marki SENSIQUE, tym razem w wersji wieczorowej ;) Do tego makijażu użyłam paletki TRENDY EYESHADOW o numerze 114 NATURAL CHIC. Zawiera ona same matowe kolory od białego przez cielisty, brązowy aż po ciemny brąz. I tak na górną powiekę od wewnętrznego kącika położyłam: biały, beżowy oraz brązowy cień. Wszystko ładnie połączyłam. W załamaniu nałożyłam jasny brąz a następnie ciemny brąz (tylko już z mniejszym zasięgiem). Dolna powieka to po prostu powtórzenie tego, co dzieje się na górnej: sam wewnętrzny kącik rozjaśniam białym cieniem i im bliżej zewnętrznego kącika tym ciemniejszy cień nakładam ;) Wszystko ładnie rozcieram tak, aby utworzyć wieczorowe matowe smoky :) Natomiast na usta nakładam już iskrzący błyszczyk z drobinkami - SENSIQUE COLOR numer 129 SASSY.
RECENZJA:
SENSIQUE TRENDY EYESHADOWS, 114 NATURAL CHIC
Paletka pochodzi z tej samej serii o której pisałam wczoraj, więc skupię się jedynie na kolorach i samych cieniach. O opakowaniu itp. możecie przeczytać we wczorajszym poście =>KLIK<=.


Jestem w tej paletce po prostu zakochana! To są te kolory o których od dawna marzyłam! Idealne maty, jakie widzę na zdjęciach u innych kobiet! Przy tych cieniach pigmantacja jest już bardzo dobra, więc musimy pamiętać aby intensywność ostrożnie dawkować.


Cienie przy nabieraniu na pędzel troszkę pylą, ale nie jest to dla mnie jakoś specjalnie uciążliwe ;) Natomiast jeżeli nabierzemy odpowiednią ilość (tzn. nie trzy tony ;P), to nic nam się nie osypie :) Ja pierwszy makijaż tą paletką robiłam wcześnie rano w pośpiechu, z nałożonym pierwsze podkładem i tak ze strachem popatrzyłam w lusterko, ale na szczęście nic kompletnie się mi nie osypało ;)


Jeżeli chodzi o mnie, to ta paletka jest moim ulubieńcem już teraz! Wspaniałe kolory, rewelacyjna pigmentacja! I do tego cienie są matowe i wspaniale się nimi pracuje!
Za cenę 9,99, to grzech się nie skusić ;P Znajdziecie je oczywiście w Drogeriach Natura :)

SENSIQUE BŁYSZCZYK DO UST Z SERII COLOR, 129 SASSY
Niech Was nie zmyli ta czerwień widoczna na zdjęciu poniżej :P Błyszczyk z tej serii nadaje jedynie delikatny kolor, natomiast przepięknie nabłyszcza usta! Zawiera mega dużo drobinek, co tworzy na ustach błyszczącą tafle. Od razu spasował mi do mocnego, matowego smoky.


Błyszczyk nie zlepi nam ust, za to bardzo przyjemnie je nawilży. Długo się utrzymuje i ładnie ,,zjada", a chciałby się go zjeść,bo tak jak jego brat z serii Nude pachnie bosko!


I tutaj mamy standardowy aplikator, bardzo wygodny w użyciu. Przy nałożeniu jednej warstwy mamy jedynie delikatnie nabłyszczone usta, przy drugiej natomiast mamy pełny blask :)


Błyszczki znajdziecie oczywiście w Drogeriach Natura za 8,99 i tutaj możecie wybierać spośród 10 kolorów :)


Co myślicie o tych produktach? Lubicie?
A cy makijaż przypadł Wam do gustu? :)J.


6 komentarzy:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger