WYDARZENIE: TATYANA DYAKOVA - POKAZ MISTRZYNI WIZAŻU I FRYZJERSTWA

Hej :)
Dwa dni temu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka :) A mianowicie otrzymałam od Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowego Aleja Piękna zaproszenie na fantastyczne wydarzenie! Będzie to pokaz mistrzyni wizażu i fryzjerstwa Tatyany Dyakova! Odbędą się dwie takie imprezy, pierwsza w Warszawie 13.12.15r., a druga, ta na której będę ja, 14.12.15r. w Bielsku-Białej. No cóż, już nie mogę się doczekać :)Kim jest Tatyana? (źródło: Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe Aleja Piękna)Tatyana Dyakova:
główna wizażystka profesjonalnej marki kosmetyków do makijażu Affect. To nie tylko znakomita wizażystka, ale również mistrz fryzjerstwa i przedłużania włosów. Współpracuje z popularną rosyjską agencja modelek Ra-fashion, pracuje dla głównych magazynów modowych. Zwyciężczyni konkursu Wołga Wedding Awords jako jedna z najlepszych ślubnych stylistek. Autorka i wykładowca kursu Profesjonalny Wizażysta. Posiada własne beauty studio S.L.E.D.. W ciągu ostatnich kilku miesięcy prowadziła pokazy w największych miastach Rosji. Jej pokazy są zawsze na najwyższym poziomie, ale równocześnie Tatyana jest ciepłą, bezpośrednią osobą, która przekazuje swoją wiedzę w prosty i przystępny sposób. Uczyła się u najznakomitszych rosyjskich mistrzów wizażu.Dla kogo jest ten pokaz? Dla wszystkich pasjonatów makijażu! Odbędzie się on na trzech modelkach przy zaangazowaniu profesjonalnego fotografa. Zostaną zaprezentowane makijaże typu od nude po fashion na pokazy i wybiegi przy użyciu profesjonalnych kosmetyków AFFECT. Zostaną także zaprezentowane nowe trendy oraz techniki w makijażu.
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w pokazie oraz bon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym kosmetyków AFFECT. Z pośród obecnych na pokazie zostaną rozlosowane pakiety kosmetyków AFFECT.


Myślę, że chociaż troszkę zachęciłam Was do wzięcia udziału w tym pokazie :) Ja już nie mogę się doczekać! :) A jeszcze więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: =>KLIK<=2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger