FOTORELACJA Z WARSZTATÓW Z DANIELEM SOBIEŚNIEWSKIM - MAKIJAŻ STUDYJNY

Hej :)
Zapraszam Was na kolejną relację z warsztatów, na jakich udało mi się być :)
Tym razem uczyłam się od Daniela Sobieśniewskiego => Daniel Sobieśniewski Make Up Room :)
Daniel jest człowiekiem mega sympatycznym i bardzo cierpliwym. Otrzymałam od niego wiele cennych rad i dużo dobrych słów, które podniosły mnie na duchu. Sprawiły też, że troszeczkę bardziej w siebie wierzę :)
Szkolenie rozpoczęło się się od wstępu, Daniel opowiedział nam, jak zaczęła się jego przygoda z makijażem. Następnie oglądaliśmy jego wykonanie makijażu oraz to, jak wykonuje zdjęcia. I to bardzo mi się podobało, ponieważ potrzebowałam wskazówek, jak dobrze wykonywać takie zdjęcia. Dostałyśmy również skrypt, gdzie wszytko jest bardzo dobrze opisane: sprzęt jaki jest nam potrzebny (okazało się, że nie musi być on strasznie drogi) oraz najlepsze ustawienia aparatu do makijażu studyjnego.
No i przyszedł czas na nasze wypociny :) Każda z nas miała okazję zrobić zdjęcia swojej modelki pod okiem Daniela. I tutaj bardzo dużo się dowiedziałam :)
Na sam koniec przyszedł czas na rozdanie certyfikatów oraz na robienie sobie zdjęć :)
Warsztaty odbyły się u dwóch cudownych kobietek - Agnieszki i Beaty, które prowadzą Aleję Piękna => Akademia Piękna Glazel, => Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowe Aleja Piękna.
Jeżeli szukacie miejsca ze świetną organizacją i mega atmosferą, to z czystym sercem mogę Wam polecić to miejsce!
Ok, przyszedł czas na zdjęcia!! :DI to już wszystko :)
Jestem ogromnie zadowolona z tych warsztatów! Szkoda, że trwały tylko jeden dzień :D Nauczyłam się ogromnie dużo!J.2 komentarze:

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger