BĄDŹ WZOREM!

Hej :)
Dzisiaj tak troszeczkę z innej beczki. W tym tygodniu otrzymałam paczuszkę od Klubu Miłośniczek Pięknych Paznokci => KLIK.
W Paczce znalazło się 6 lakierów do paznokci ASTOR Quick&Shine, 2 szklane pilniczki do paznokci, oraz pędzelek do zdobień. Oprócz tego ulotka na temat lakierów oraz o akcji o której zaraz napiszę.

W pudełku znajdował się duży, czerwony znak ''&".
O co tak naprawdę chodzi?
O pomaganie!
W tej akcji chodzi o zwiększenie świadomości ludzi na temat raka krwi, czyli białaczki. Dołącz do Fundacji DKMS i wspomóż innych w walce o życie.

Znak "&" symbolizuje Światowy Dzień Raka Krwi.
A wiadomo, że im bardziej nietypowy sposób, tym większą uwagę wzbudza.
Wystarczy, że namalujecie na paznokciach znak "&", lub stworzycie go w inny sposób, zrobicie zdjęcie i dodacie go na stronie ,,Wzór do naśladowania" => KLIK.
I udostępniajcie! Im więcej osób dowie się o akcji tym lepiej! Im więcej osób zdecyduje się na bycie dawcą czy przekazanie 1%, tym więcej chorych osób otrzyma pomoc!

Ja, niestety, tylko w taki sposób mogę wesprzeć akcje. Pewnie jak większość z Was wie, choruję na SM i biorę leki, które uniemożliwiają mi bycie dawcą. Ale najważniejsze, że każdy daje z siebie najwięcej jak tylko może!
Również marki kosmetyczne takie jak Astor, Rimmel, Manhatan, Sally Hansen, Miss Sporty wspierają akcję poprzez przekazanie 1% ze sprzedaży swoich lakierów.

Kochane!
Nie będę się już rozpisywać, bo możecie nic z tego nie wiedzieć :P
Odsyłam Was więc do strony, na której wszystko jest dokładnie opisane!
To co? Działamy?
http://www.wzordonasladowania.pl/

A oto mój sposób ukazania wzoru &Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger