RECENZJA EYELINERA FIRMY AVON: MEGA EFFECTS.

Cześć :)
Dzisiaj będę się rozpisywać na temat eyelinera z Avon'u.
Zamówiłam go z czystej ciekawości, ponieważ byłby to mój pierwszy eyeliner z taką końcówką.
Jak się według mnie spisuje??
Zapraszam na recenzję :)Najpierw poczytajmy o tym, co obiecuje nam producent:

OPIS PRODUCENTA:
Płynny liner ze ściętą końcówką pozwala tworzyć kreski o różnej grubości, mocno podkreśla oczy już w jednym ruchu oraz pozwala tworzyć różne efekty. Eyeliner jest łatwy w aplikacji. Unikalna końcówka pozwala wykonać precyzyjny makijaż. Pozostawia intensywny kolor, podkreślając wyrazistość spojrzenia. Użyj ostrego czubka aplikatora, aby narysować cienką kreskę lub ściętej części, aby stworzyć mocniejszą linię.
Pojemność: 1mlDOSTĘPNE KOLORY:

-Black (czarny)OPAKOWANIE:
,,Pisak", jako całość, jest dosyć cienki. Bardzo dobrze trzyma się go w dłoni. W miejscu gdzie trzymamy go podczas malowania jego powierzchnia jest matowa, co pozwala na pewniejszy chwyt.

ZAPACH:
Bardzo delikatny, prawie nie wyczuwalny.APLIKACJA:

Bardzo dobrze maluje się nim cienkie jak i grube kreski. Wszystko zależy od tego jak go ułożymy. Nie wymaga poprawek - jeden ruch zapewnia nam mocną czarną kreskę.

PODSUMOWANIE:
Jest to jeden z moich ulubionych eyelinerów. Trochę obawiałam się takiej końcówki, ale już przy pierwszej aplikacji zapałałam do niego miłością :) Można nim naprawdę wyczarować bardzo szybko różne kreski.
Lubię kosmetyki z Avon'u, niestety wszystkie tusze mnie uczulają. Bałam się, że z eyelinerem będzie podobnie. Okazało się jednak, że nie mam się czego obawiać - zero uczulenia!! :)
Ciekawiła mnie również jego trwałość, ponieważ moja opadająca powieka jest bardzo wymagająca. I tutaj też same pozytywy - eyeliner wysycha w ciągu sekundki. ,,Nosiłam" go na powiece jakieś 12 godzin, które wytrzymał bez jakiegokolwiek uszczerbku.
Lubię ;)
A czy Wy już próbowałyście tego eyelinera??
Lubicie??
A może w ogóle nie gustujecie w eyelinerach w pisaku??     J.

2 komentarze:

  1. ja właśnie sobie go zamówiłam i jestem ciekawa czy u mnie się spisze ;)

    OdpowiedzUsuń

JOANNA DOBOSZ
Make up
Copyright © 2016 Joanna Dobosz Make Up , Blogger